Referencje

Cieszymy się uznaniem i dobrymi referencjami ze strony wielu zadowolonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i renomowanych firm . Sekret naszego powodzenia jest prosty. To pasja do szkła.

Niniejszym potwierdzamy, iż firma LenGlass Robert Leńczyk współpracowała z firmą WARBUD S.A. Warszawa. Zakres prac obejmował polerowanie szyb, usuwanie rys z szyb okiennych i drzwi balkonowych . Naprawę szyb wykonano w 14 ( czternastu ) mieszkaniach, w których prace zostały przeprowadzone w sposób fachowy z zachowaniem ustalonych terminów. Współpracę z firmą LenGlass uznajemy za bardzo dobrą i profesjonalną  i jej usługi w zakresie naprawy szyb możemy zarekomendować innym firmą.

 List Referencyjny WARBUD S.A.  Warszawa

Firma LenGlass świadczyła usługi na rzecz firmy Budimex S.A. Renowacja szyb ognioodpornych oraz  zwykłych.

Referencje Budimex Poznań

Firma LenGlass Robert Leńczyk wykonała renowację szyb w apartamentowcu Marina II  Wrocław. Specjalistyczne prace polegały na usunięciu zarysowań ze szkła hartowanego oraz laminowanego w ilości 116 m2. Polecamy usługi polerowania szyb wykonywane przez firmę Lenglass.

Referencje Przedsiębiorstwo Budowlane ALFA-DACH Sp. z o.o. Wrocław.

Usuwanie rys z szyb Gorzów. Likwidacja zarysowań na drzwiach szklanych.

Referencje Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego

Firma LenGlass Robert Leńczyk wykonała renowację szyby i usuneła graffiti

Referencje od spółki akcyjnej Czerwona Torebka Poznań

Usuwanie graffiti z szyb. Pan Robert Leńczyk przy pomocy profesjonalnych urządzeń i narzędzi usunął graffiti. Długość naprawy nie przekroczyła dwóch godzin a zakończyła się powodzeniem.  Co najważniejsze usługa kosztowała o wiele mniej niż wymiana całej witryny.

Referencje Sklep Firmowy Plusa Gorzów Wlkp.

Usuwanie graffiti. Polecamy firmę Lenglass z której usług również skorzystaliśmy usuwająć bez jakiegokolwiek śladu nieestetyczne i szpecące graffiti wytrawione kwasem na szklanych drzwiach szkoły

Referencje Szkoła Muzyczna Gorzów Wlkp.

Usuwanie rys na szybach. Firma LenGlass wykonała zlecenie polegające na likwidacji zarysowań oraz graffiti na dwóch szybach witryn sklepowych. Prace zostały wykonane w profesjonalny sposób

Referencje Empik Sp. z o.o. Gorzów Wlkp.

Usuwanie rys z szyb. Firma LenGlass wykonała likwidację zarysowań na szybach w budynkach mieszkalnych. Rzetelne i fachowe podejście do wykonywanych prac, jak również otwartość i zaangażowanie skłania nas do polecenia firmy LenGlass wszystkim potencjalnym klientom.

Referencje Twoje M sp. z o.o sp. k. Poznań

Usuwanie graffiti z szyb. Usługa usunięcia śladów po graffiti na witrynie naszego sklepu została wykonana bardzo sprawnie i solidnie.  Dzięki temu unikneliśmy wymiany szyby

Referencje od firmy Export-Import Ludmilła Kwiecińska

Usuwanie graffiti z szyb. Graffiti wytrawione kwasem na szybie zostało usunięte, a szyba odzyskała swój dawny wygląd bez śladów naprawy.

Referencje od firmy SAMURAJ Poznań

Graffiti na szybie. Pozostałości po graffiti znikneły w całości bez jakiegokolwiek śladu na szybie.

Referencje od OPTYK A. CISZAK Poznań

Szybki kontakt